Відома українська актриса, перша "Холостячка" країни Ксенія Мішина розмістила відео в соціальній мережі і звернулася до аудиторії. Вона здалася в щоденному образі і торкнулася важливу тему.

Відповідне відео Ксенія Мішина опублікувала на своїй сторінці в Instagram в розділі Stories.

На відео українська артистка постала в домашньому образі, без макіяжу, вона одягнена в звичайний світлий светр, а волосся її зібране.

Сторіз Ксенії Мішиної
Сторіз Ксенії Мішиної

Українська зірка і головна героїня найромантичнішого шоу країни "Холостячка" розповіла несамовиту історію, яку можна все частіше зустріти сьогодні в нашій країні. Літнім людям, які залишилися одні, все важче і важче виживати в умовах, які надає їм держава.

"Всім привіт. Скоро Новий рік, у всіх свята, у всіх святковий настрій, все в передчутті чудес і чарівництва. Але є люди, які, скажімо так, вже нічого доброго не чекають і мало, що може змінитися в їхньому житті після першого січня. Зараз я говорю про самотніх бабусь і дідусів, які залишилися без грошей і абсолютно одні. Щоб ви розуміли більш конкретно, в наступному сторіз я опублікую фотографію бабусі з дуже складною історією, яка залишилася одна", - звертається до публіки українська актриса.

Нагадаємо, що популярна українська актриса Ксенія Мішина порадувала фанатів цікавою історією.

Як раніше повідомляв портал "Українці", перша "Холостячка" країни Ксенія Мішина звернулася до аудиторії.

Також портал "Українці" писав, що відома актриса Ксенія Мішина порадувала публіку кумедним відеороликом зі своєї гримерки.