За сюжетом, у Чернобильській Зоні Відчуження при таємничих обставинах зникає вчений з Великобританії (виконавець ролі - Роб Фельдман). Його сестра Олівія (Хлоя Луїза Буенс) прилітає в Україну й відправляється на пошуки у місто-привид Прип’ять.

Вона знайомиться з Анастасією, екстравагантною дівчиною, що працює адміністратором у місцевому готелі, і просить її допомогти з пошуками брата.

Саме персонаж Анастасії і грає Ксенія Мішина.

“Однією з моїх кіномрій – чи скоріше кіноцілей – були зйомки у хоррорі, – розповідає Ксенія Мішина. – І вуаля, нещодавно я примірила на себе роль у фільмі жахів і отримала кайф від процесу. Не зважаючи на те, що роль була невеликою, в мене залишився синець на тілі. А ще чекало довге разгримування після складного гриму. Крові було море!»

Ксенія Мішина
Ксенія Мішина

Коли я була маленькою, мені було цікаво, чи страшно акторам по ту сторону екрану? Тепер точно знаю, що ні! Скоріше забавно й весело. За це окреме спасибі команді і знімальній групі».

Режисер проекту Василь Москаленко та Ксенія Мішина на знімальному майданчіку багато репетирували, деякі сцени знімали по кілька разів, але знаходили час й поспілкуватись й подуркувати.

«Його (Василя – прім.ред.) історія та погляди викликають повагу та захват, - розповіла Ксенія Мішина про роботу з режисером Василем Москаленко. - Дуже приємно працювати з цілеспрямованими людьми, що замотивовані власними цілями».

Ксенія Мішина
Ксенія Мішина

«Ксенія - дуже талановита та працьовита, - поділився враженнями від роботи з Ксенією Мішиною режисер проекту Василь Москаленко. – «Вона чудово впоралася з роллю на англійській мові. Думаю, що у Ксюші великі перспективі у світовому кіно. За п’ять років з її наполегливістю та самовіддачею вона може стати топ-акторкою Голлівуду».

Головну роль у фільмі The Chrnobyl Fallout зіграла акторка з Великобританії Хлоя Луїза Буенс (останні релізи «Круелла» - Walt Disney, «Кінгсман» - 20th Century Fox). Також, серед касту фільму Роб Фельдман («Вбиваючи Єву» - BBC America), Олег Драч («Смерть Сталіна», «Ціна правди»), Кіра Подольска («Кріпосна»).