Вся Україна дізналася про актора Романа Полянського, коли той знявся у кліпі співачки Аліни Гросу. А познайомилися вони, коли обоє були у стосунках.

Роман Полянський 12 років був одружений з колегою – актрисою Дар’єю Жулай. Пара виховувала донечку Марфу. Аліна ж готувалася до весілля із бізнесменом Олександром Комковим.

Роман знявся у одному з кліпів співачки, після чого вони почали дружити. Та вже скоро родини Полянського та Гросу розпалися. Актор зізнається, що пішов від дружини не через співачку, адже розлучився офіційно ще у 2019 році.

Фото Аліни Гросу і Романа Полянського
Фото Аліни Гросу і Романа Полянського

«Я не можу сказати, що тоді щось тьохнуло, тоді були з Аліною просто у дружніх стосунках. А потім у мене стався розлад у сім'ї, я вже пішов. Потім Аліна, у неї там все також стало не так добре, як хотілося б. І в цей момент якось стали більше спілкуватися і почалося, мабуть, зближення. Якось усе дійшло до певної точки, коли треба було щось міняти. Люди зустрічаються, люди закохуються, одружуються. І звичайно ніхто не думає, що через якийсь проміжок часу вони будуть розлучатися. Усі думають, що житимуть довго. Але трапляється, що закінчується все. І, мабуть, ті зусилля, які ми докладали, щоб продовжити з дружиною, вони теж у якийсь момент закінчилися. Причина не в Аліні. Це неправильно було б і неможливо. Я б так не вчинив. Потрібно закінчувати, а потім уже починати щось інше», - поділився Полянський.

За словами актора, його дочка, яка зараз навчається у п'ятому класі, чудово ладнає з Аліною Гросу. Роман запевнив, що готується зробити пропозицію коханій і мріє у майбутньому про сина.