Коли жінка живе довгий час без коханого чоловіка, вона наче надягає захисну маску, щоб вижити та вистояти. Часто такою маскою є агресія чи суворе ставлення до оточуючих, повідомляють Українці.

У цьому зізналася одна з героїнь шоу «Я везу тобі красу». Хоча насправді самотнім жінкам завжди хочеться бути м'якими та ніжними.

Щоб позбутися минулих установок, ведучий програми Юрій Царьов запропонував пройти випробування та довіритися експерту з вивчення глибин свідомості.

Юрій Царьов
Юрій Царьов

«Багато наших переконань перебувають у підсвідомості. Коли людина йде по вугіллю із наміром, що вона хоче позбутися старих програм, вони зникають, – пояснив експерт із вивчення глибин свідомості. – І далі життєвий шлях людини починається з чистого аркуша».

Подібне випробування можна проходити лише під наглядом професіонала та у спеціально відведеному для цього місці.

За словами експерта, який проводив випробування на проєкті «Я везу тобі красу», розпечене вугілля – це межа підсвідомості людини. Перейшовши її, ми позбуваємось усього старого та непотрібного, що було раніше. Але критикувати себе за минуле не треба.

«Все, що відбувається у житті, має на те причину. Це треба просто прийняти як певний досвід», – сказав експерт із вивчення глибин свідомості.