Розмова, як завжди, вийшла з безліччю пікантних подробиць і подарувала глядачам нову порцію шокуючих зізнань і фактів про знаменитостей, повідомляють Українці.

Так, у четвертому випуску Єфросиніна і Полякова остаточно оголилися перед аудиторією: як буквально, так і в переносному сенсі.

Темою нового епізоду стало прийняття себе. Єфросиніна і Полякова почали з обговорення своїх косметичних ритуалів: перша хвиля одкровень чекала глядачів вже тут. Виявилося, що Оля робить ботокс з 23 років, а у Маші до нього імунітет, але вона страждає через пігментацію на обличчі.

Маша Єфросиніна
Маша Єфросиніна

Люди думають, що ми - "перероблені жінки". Це найбільше мене дратує Маша Єфросиніна

Я роблю ботокс з 23 років. Сьогодні я роблю це раз на вісім місяців. Крім цього, у мене в особі більше нічого немає, але я не входжу в кадр без косметичних процедур Оля Полякова

Також Полякова, обговорюючи з Єфросиніною відверті вбрання, зізналася: "У мене є костюми покоївки і медсестри з секс-шопу".

Маша Єфросиніна і Оля Полякова обговорили вплив хейтерів на невпевненість в собі, правильне харчування і власну "ідеальну вагу" – і навіть оголили свої животи в ефірі, щоб їх порівняти.

Не обійшлося і без коментарів на тему недавнього інциденту з популярною українською співачкою, яку спіймали за руку на кричущому фотошопінгу своєї зовнішності.