У Ніни Матвієнко – велика сім'я. Співачка, її дочка, зять і онуки живуть в одному будинку в Києві. А ось чоловік артистки, Петро Гончар, переселився на дачу, розташовану в 60-ти кілометрах від столиці.

Виявилося, Ніна Митрофанівна сама попросила чоловіка... її кинути.

"Я попросила чоловіка, щоб він мене кинув. Він вважав, що у нього є ще своє життя, яке він вибрав. Не було ні скандалу, нічого. Було розуміння, що від нього вже ніякого толку в будинку. Я сказала йому: "Іди собі, живи на дачі. Малювати. Скажи людям, що я погана або ще щось. Говори про мене, що хочеш". І всі говорять тепер, що він мене кинув. Щоб захистити його честь, я відповідаю: "Ну, так", – розповіла артистка.

Ніна Матвієнко
Ніна Матвієнко

Ніна Митрофанівна зізнається, що не відчуває болю через те, що сталося. Адже вона ніколи не відчувала себе за чоловіком, як за стіною.

"Я все життя була, як чоловік, забезпечувала сім'ю. Так навіщо воно мені на старість? У нього ніколи не було грошей. Ми жили на одну мою зарплату до 60 років. Але це була не його вина. Його батько був українським патріотом, збирав ікони, хоча в той же час був комуністом. У нього забрали партійний квиток. І потім, куди б мій чоловік не йшов, дивилися досьє: по суті, синові далі не було дороги через те, що сталося з батьком. Але це ніколи не впливало на наші відносини, я не говорила, що чоловік повинен принести щось в будинок або заробити. Повірте, такого ніколи у нас не було!", – згадує Ніна Матвієнко.

Відома співачка пояснила, що давно розчарувалася в чоловікові і не вважала, що цей чоловік може бути її доповненням.

"Я думала, що щастя – це тільки чоловік і діти. Але чоловік – це коли ви поєднуєте свою роботу, коли він може тебе замінити. А він кілька разів мене дуже підводив... В мені всередині щось обривалося. Одного разу діти хворіли, а мені потрібно було йти на концерт ідеологів. Я йду на репетицію, а чоловік мене наздоганяє і каже: "Я не буду з дітьми сидіти. Вони хворіють, ти сиди з ними сама". Через те, що я не прийшла на той концерт, я 16 років була невиїзною за кордон", – каже співачка.