Під час другого ефіру шоу «Маска» на сцені з’явився найепатажніший учасник сезону – Скандал. Зірковий детектив проєкту Оля Полякова одразу почала згадувати відомих людей, чиї імена були замішані у скандалах.

«Висока і худа – це може бути Маша Єфросініна, проте вона у скандалах помічена не була. Підказки проговорює російською, це означає, що Скандал не володіє українською мовою, може бути Світлана Лобода, Лоліта, Слава Камінська чи Монро», – озвучила версії Оля Полякова.

Скандал поділився першими підказками, в яких розповів, що в житті займається тим, за що раніше придали б анафемі та назвав загадкові імена чоловіків: Сергій та Юрій. А далі вразив глядачів своїм виступом і неймовірним вокалом. Так, у зіркових детективів грандіозного проєкту версій стало трохи більше.

персонаж "Скандал" на шоу "Маска
персонаж "Скандал" на шоу "Маска

«Я думаю, що під маскою може ховатись Оля Горбачова. Пояснюю свою думку – вона раніше працювала журналісткою, брала скандальні інтерв’ю. До того ж зараз вона займається тим, за що раніше б придали анафемі – Оля Горбачова веде курси з розвитку жіночої сексуальності», – коментує Оля Полякова.

Проте Олег Винник не розділив думки своєї колеги, адже Скандал продемонстрував неймовірні вокальні дані, чого до сьогодні не робила Оля Горбачова.

«Коли наша учасниця заспівала, я почула співачку і думаю, що впізнала її – це Слава Камінська, – зазначила Оля Полякова. – Ще це може бути Світлана Лобода, тому що у неї гарно розвинений грудний регістр, вона може співати високі ноти – схоже!»