Популярна українська актриса і головна героїня романтичного шоу "Холостячка", а також танцівниця Ксенія Мішина показала новий образ, в якому вона виходила в кінці одного з ефірів. Актрисі зробили чуба і високий пучок, одягли в цікавий наряд з яскравим принтом, завдяки чому її було просто не впізнати.

Відповідне відео Ксенія Мішина опублікувала в розділі Stories на своїй сторінці в Instagram.

Не так давно на телеканалі "СТБ" вийшло перше жіноче романтичне шоу під назвою "Холостячка", головною героїнею якого стала актриса Ксенія Мішина. Дівчина ось уже багато ефірів намагається вибрати собі партнера по життю, щоб з ним будувати подальші відносини.

У кожному ефірі Ксенія з'являється в нових образах, чим постійно дивує чоловіків. Вона не перестає дивувати чоловіків не тільки своєю жіночністю і ніжністю, а й цікавими нарядами.

Скріншот зі сторінки Ксенії Мішиної в Instagram
Скріншот зі сторінки Ксенії Мішиної в Instagram

Цього разу дівчина здалася в новому образі, який явно не схожий на ті, що були раніше. Їй зробили високий пучок і чубок, якої раніше у "Холостячки" не було ніколи. На ній одягнене яскраве плаття з цікавим принтом, на якому був гарний ремінець.

"Складний тиждень", - підписали відео з українською актрисою і танцівницею.

Дивлячись на відео, варто зауважити, що цей образ дуже навіть до лиця головній героїні "Холостячки". Але деякі її фанати вважають, що образ додає їй років і старить її.

Нагадаємо, що актриса Ксенія Мішина насмішила шанувальників кумедним відео в соціальній мережі.

Як раніше повідомляв портал "Українці", українська актриса Ксенія Мішина розсмішила фанатів своїми вусами.

Також портал "Українці" писав, що танцюрист Євген Кот показав архівні кадри з актрисою і танцівницею Ксенією Мішиной.