Відома українська актриса, перша "Холостячка" країни, переможниця минулого сезону шоу "Танці з зірками" Ксенія Мішина розмістила фотографії в соціальній мережі. Вона поділилася з фанатами своїм шикарним образом.

Відповідні фотографії Ксенія Мішина опублікувала на своїй сторінці в Instagram.

На фотографії українська актриса показалась аудиторії у вишуканій вільній сукні чорно-білого кольору з відкритим декольте, вона красиво і в міру нафарбована, а її волосся зібране. Вона здалася в такому образі на останньому випуску романтичного проекту "Холостячка".

Крім цього, телезірка звернулася до аудиторії зі словами про свій останній вчинок на проекті.

"Єдине, що я хотіла б сказати з приводу всієї ситуації: я-жінка! мені властиво жити почуттями та емоціями і я щаслива, що дозволяю собі це. Я не граю в шахи, прораховуючи, хто ж мені підходить краще, не роблю прогнози і не складаю Таблички з плюсами і мінусами. Я живу і насолоджуюся моментом, можу робити помилки, робити необдумані вчинки і не відповідати чиїмось очікуванням, тому-що це моє життя, і я їй насолоджуюся❤️", - прокоментувала свій пост Ксенія.

Півмільйонні Передплатники залишили чимало відгуків на публікацію такого характеру.

"Ксюш, а потім цей же чоловік надійде також з вами, як і з тією жінкою (((", "то б ти не говорила, залишати це недорозуменіе рибалка не можна було ніяк", "Фу яка гидота (((", - прокоментували фоловери пост "Холостячки".

Коментарі на пост Ксенії Мішиної в Instagram
Коментарі на пост Ксенії Мішиної в Instagram

Коментарі на пост Ксенії Мішиної в Instagram
Коментарі на пост Ксенії Мішиної в Instagram

Нагадаємо, що у мережі з'явилися подробиці побачення Олександра Еллерта і Ксенії Мішиної.

Як раніше повідомляв портал "Українці", українська актриса Ксенія Мішина показала аудиторії свій новий образ.

Також портал "Українці" писав, що відома актриса Ксенія Мішина розповіла фанатам душевну історію.