В ютуб-шоу "Обережно, Собчак!" артист розповів, що завдяки Максиму Галкіну познайомився зі своїм кумиром – Примадонною.

Це сталося на початку вересня цього року, коли гостями ютуб-шоу "Музикаліті" ведучого Максима Галкіна стали Алла Пугачова і Баста.

Алла Пугачова
Алла Пугачова

Репер зізнався, що залишився під великим враженням від спілкування зі співачкою. Адже навіть в 71 рік вона може похвалитися чудовим почуттям гумору.

"У своєму віці вона залишилася лукавою бабою, класною", - зазначив Виконавець. За його словами, Є в Примадонні "щось таке", і це шикарно.

Репер Баста повідав, що вперше побачився з королевою естради ще в 2016 році. Зустріч зірок була дуже короткою, але артистка встигла зачарувати зірку своєю харизмою.

Алла Пугачова, скріншот із відео
Алла Пугачова, скріншот із відео

До слова, з сім'єю Алли Пугачової артиста пов'язують не тільки приятельські відносини, а й ділові. Адже ведучим його шоу" Музикаліті " є чоловік співачки.

Раньше Українці писали, що в гонитві за привабливим зовнішнім виглядом Алла Пугачова дає промахи. Новий знімок артистки викликав у фанатів оторопь, адже Примадонну стало складніше впізнати.

Знаменитий комік і телеведучий Максим Галкін, який за сумісництвом є чоловіком Алли Пугачової, розмістив в Instagram-каналі свіжий кадр дружини з підростаючим сином Гаррі.

Алла Пугачова та син Гаррі. Фото: Instagram Максима Галкіна
Алла Пугачова та син Гаррі. Фото: Instagram Максима Галкіна

Примадонна постала перед об'єктивом в незвичайному вбранні, який сильно вплинув на її зовнішній вигляд.

Алла Пугачова одягла укорочене бежеве пальто в дрібну клітку, прямі шкіряні штани, черевики на грубому каблуці і екстравагантний капелюх. Волосся легендарна співачка залишила розпущеним і кучерявим.

Перед камерою Пугачова приобняла сина Гаррі лівою рукою. На знімку, який розмістив гуморист, помітно використання фоторедактора, який злегка видозмінив обриси обличчя відомої артистки.

Передплатники Максима Галкіна були так ошелешені виглядом Примадонни, що порівняли її з музикантом Володимиром Кузьміним.