Наталія Мосейчук розповіла, як їй зробив пропозицію її чоловік. Про це повідомляє портал ТСН.

Наталія Мосейчук розповіла, що коли вона вперше свого майбутнього чоловіка, то сприйняла його як вкрай марнославну людину.

"Коли я його зустріла вперше, я була глибоко заміжня, він мені здавався дуже марнославним. Він ходив вже в піджаках", - розповіла телеведуча.

Від знайомства до визнання пройшло цілих десять років. Більш того, що пропозицію майбутній чоловік зробив її батькам. Він запропонував Наталії сходити на кухню, а після повідомив батькам про готовність взяти заміж їх дочку.

З кухні Мосейчук несподівано повернулася вже просватана. Але і саме одруження для Наталії також стало сюрпризом, який вдало підлаштував коханий.

У 2012 році Наталія Мосейчук була звільнена від роботи декретом. На даний момент сім'я виховує бщего сина Матвія. Також у телеведучої є син від першого шлюбу Антон. Йому двадцять один рік, він вчиться в німецькому вузі в онлайн-форматі.

Раніше портал Українеці повідомляв, що у літак Зеленського проведуть інтернет за 32,4 млн грн. На президентському літаку Аirbus 319-115 із заводським номером 3260 і державним і реєстраційним знаками UR-ABA планують модернізувати зв'язок. На це буде витрачено 32,4 млн грн, згідно з тендером на сайті Prozzoro.

Також ми писали, що зірку Доктора Хауса зловили за жаркими обіймами з колишнім. Олівія Уайлд і Джейсон Судейкіс поділилися солодкими обіймами в Лос-Анджелесі в понеділок, всього через кілька днів після того, як стало відомо, що пара розірвала заручини. 36-річна Уайлд в чорній максі-сукні була сфотографована, обіймаючи Судейкіса за плечі.