Співачка Таїсія Повалій має сина від першого шлюбу, але незважаючи на це могла завести дітей зі своїм нинішнім чоловіком Ігорем Ліхутою.

Правда, за словами співачки, доля розпорядилася інакше. Сьогодні, за словами Таїсії Повалій, у них з Ігорем Ліхутою дуже хороші відносини, а їх любов переросла в більш глобальне і фундаментальне почуття. Єдине незакрите питання в їхніх стосунках-відсутність спільних дітей, яких співачка дуже хотіла.

Таїсія Повалій
Таїсія Повалій

"У нас не було з Ігорем договору, що у нас не буде спільних дітей. Ми взагалі з ним на цю тему мало розмовляли. Я дуже хотіла дітей. Але я ніколи не чула від Ігоря впевнених слів, що у нас повинні бути діти. Це була перевірка. Продовження роду – це найважливіше, те, заради чого приходить душа людини на Землю. Якщо хтось перериває свій рід-може бути катастрофа", – поділилася співачка.

Також за словами естрадної діви, вони з чоловіком вирішили вибрати творчість, а не дітей.

"Небеса нас з Ігорем запитували:" ви будете продовжувати свій рід, дорогі закохані?"Але ми вирішили вибрати музику. Це для нас теж місія. Може, не настільки важлива, як продовження роду, але теж важлива»", – пояснила Таїсія Повалій.