Колишня прем'єр-міністр, а нинішня нардепка не впускає моменту показати свою любов до народу і те, як за її версією, народ любить її.

Не дивлячись на сумний рейтинг її партії та її особисто, Юлія Тимошенко продовжує робити вигляд, що має великий політичний вплив у країні. Також Юлія Володимирівна вже давно відома тим, що не впускає жодного шансу для популяризації своєї персони.

Нещодавно на сторінці Юлії Тимошенко з'явилося відео, де вона не змогла проїхати повз продавчинь яблук та грибів дорогою до Чернігівщини.

На відео Юлія Тимошенко без маски та без необхідної обробки рук засобами дезінфекції підходить до продавчинь та потискає їм руки. Нардепка нагадала жінкам, що 28 жовтня в Україні святкується день бабусь та дідусів та привітала їх зі святом. Жінки, у свою чергу, висловили велику радість такою спонтанною зустріччю та подякували Юлії Тимошенко, що вона нарешті приїхала на Чернігівщину.

"Так купили яблука чи ні? Чи люди так подарували?", "Це в якому році і безмасок!", "Когда была премьер министром такого стремления не было...", "Що знову якійсь вибори?десь запахло жареним?", – зауважили люди у коментарях до відео Юлії Тимошенко.

коментарі до посту Юлії Тимошенко
коментарі до посту Юлії Тимошенко