Зірки української естради вже зараз роз'їжджають на дорогих машинах, живуть у великих будинках і харчуються в люксових закладах. Але мало хто знає, що багато хто з них пройшли важкий і тернистий шлях до слави, роздаючи листівки, сидячи за столом секретарки і ночуючи в школі танців.

Сьогоднішня зірка естради Ірина Білик не завжди була співачкою, незважаючи на те, що мріяла про кар'єру артистки. Але рідні Іри-прості робітники на заводі не могли дати дочці такої можливості. Також відомо, що мама і тато зірки не підтримували прагнення своєї дочки. Тому перш ніж співати, Ірина Білик влаштувалася простою секретаркою в столичний ЖЕК. Сьогодні навіть смішно згадувати, що на першу зарплату Ірина Білик мріяла влаштувати "свято живота" і накупити безліч "Мівіни".

Фото Ірини Білик
Фото Ірини Білик

Відома українська співачка Alyosha теж починала кар'єру зовсім не з співу. Щоб отримати перші гроші майбутня зірка була змушена заробляти в Приморському кафе, куди приходять обідати відпускники. Але вже скоро у зірки з'явився шанс заробити голосом-вона так добре виконала кілька пісень в караоке, що їй навіть заплатили за це. Також її просили виступати щовечора і платили за її голос. "Вони почули, як я співаю, і запропонували мені попрацювати з 7 до 9 щовечора, за одну пісню мені платили 20 грн. І я за відпочинок так нормально заробила", - розповіла Alyosha.

Alyosha
Alyosha

Також Alyosha доводилося спробувати себе в торгівлі, щоб заробити гроші. Майбутня зірка продавала рибу. "Мій тато любить і любив ловити рибу. і був час, коли я і на базарчику продавала рибу, і по квартирах носила в пакетах – 5 грн за кілограм", – згадувала Alyosha.

Майбутній секс-символ української естради Віталій Козловський пройшов шлях, який доводиться проходити багатьом студентам – він роздавав рекламні листівки. Віталій стояв у костюмі торгової марки, розповідав про плюси продуктів і зазивав людей на дегустацію.

Фото Віталія Козловського
Фото Віталія Козловського

"Я був промоутером, ходив з великою табличкою, якоїсь торгової марки, яка тільки виходила на ринок продажу. За три години платили 25 грн. Але на той момент це були хороші порядні гроші", – розповів журналістам Віталій.

Фото Монатіка
Фото Монатіка

Сьогодні співак Дмитро Монатік відомий на всю країну, але так було не завжди. Виявляється, Діма отримував не раз стусан під зад на багатьох талант-шоу, де посилено оббивав пороги в надії на славу. Після довгих відмов Дмитру в столиці запропонували непогану вакансію-працювати адміністратором в школі танців. Ситуація в житті була такою, що Монатік не просто приймав дзвінки, відповідав людям, але ще і ночував в тій же школі танців.