Юлія поскаржилась на те, що чоловік доводив її до істерик і застосовував силу: "Скандали були завжди".

"Він обзивав, принижував мене, в обличчя плював. Усіляко провокував, виводив на емоції, що я могла посуд бити, і він теж - вся кухня була у склі. Андрій це знімав на відео і погрожує, що буде показувати публічно", – розповіла Юлія.

Сам Джеджула заперечує, що бив дружину, ба більше - скаржиться, що вона давала йому тумаків: «Вона різка, дуже різка, скажімо так. Я навіть жартував перед весіллям, що одружуюсь на “пахані” жіночої тюрми. Одного разу ні за що отримав сумкою по голові, бо Юля може перебрати алкоголю».

Андрій Джеджула з дружиною
Андрій Джеджула з дружиною

У практичний психолог Леся Матвєєва та психіатр/психотерапевт Спартак Суббота розбиралися у конфлікті зіркової родини Джеджула-Леус. Експерти вислухали обидвох і дійшли висновку, що у подружжя були співзалежні стосунки. «Є агресор і жертва – вони постійно змінюють позиції та конфліктують. Юля залежала від уваги Андрія, а він відчував себе сильним, коли дружина страждала», – зазначив Спартак Суббота.

Також експерти зійшлися в рішенні щодо можливого фізичного насильства над Леус: «З великою вірогідністю насильство було», – сказала практичний психолог Леся Матвєєва.