В останньому ж випуску проєкту на сцені з’явилась яскрава учасниця 29-річна Оксана Нікітіна, яка обрала пісню «Пошлю его на…» співачки Лоліти Мілявської. Проте, набравши 75 балів, була змушена одразу покинути шоу.

«Я одразу зрозуміла, що ця пісня була вибрана вами неспроста, адже всередині був просто ком енергії, сліз, бажання, виклику. Так, я згодна з Настею Приходько, яка зазначила, що ви ще не стали так міцно на ноги для подібних композицій, проте той посил: «Я хочу стати на ноги! Я буду жінкою! Буду співачкою і доведу кожному, що я гідна такого життя». Моя порада вам – інколи треба спалити все! І повернутись, як фенікс – зробити те, чим ти пишатимешся і насолоджуватимешся», – прокоментувала виступ учасниці капітан шоу «Співають всі!» Наталія Могилевська.

Наталія Могилевська
Наталія Могилевська

А коли конкурсантка покинула велику сцену, зірка українського шоу-бізнесу пояснила свої слова та навіть вдалась до порівняння учасниці зі співачкою Тіною Кароль:

«Зараз вона схудне, повернеться до нас і підкорить кожного! А ви знали, що Тіну Кароль Ігор Кондратюк тричі не взяв у «Шанс»! А вона так хотіла до нас з Кузьмою у програму. І що зараз – схудла, виглядає ідеально – просто найсексуальніша жінка країни! Тобто перемога в конкурсах – це не завжди показник успіху», – розповіла артистка.