Віктор Бронюк – соліст гурту «ТІК» ще недавно вважив 120 кілограмів. Наразі ж він скинув 30 і усіляко намагається підтримувати фізичну форму. У свої сорок два роки Віктор відчув, що двогодинні виступи на сцені з баяном даються усе важче.

Тоді артист прийняв рішення сісти на дієту. Віктор тричі на тиждень з дружиною Тетяною ходить до фітнес клубу та обмежив вживання алкоголю і деяких продуктів. Артист зізнався, що дотримуватися правильного харчування легше на гастролях, де немає домашніх смаколиків: «У мене був період, я важив майже 120 кілограмів. Я людина, яка особливо не комплексує, але коли зайва вага починає тобі вносити дискомфорт в життя, тоді ти починаєш задумуватися, що треба позбавитися від тих кілограмів. Зі свого раціону я виключив повністю алкоголь і намагаюся більш менш раціонально харчуватися. В мене є своя дієта, я її називаю ПМЖ – «попробуйте меньше жерти» і все у вас вийде», - розказав артист.

Фото Віктора Бронюка
Фото Віктора Бронюка

Зараз артист посилено займається, його навіть помітили за вправами впритул перед виступом у київському етнографічному музеї Пирогово, де на форумі виступав його гурт. Відразу після саунд-чеку фронтмен переодягнувся у спортивний костюм і відправився на модне кардіотренування – скандинавську прогулянку. За словами фітнес тренера Івана Ісакова, чиїми клієнтками були співачка Настя Каменских та Асія Ахат, за годину в активному темпі можно скинути 500-600 калорій, не менше ніж на пробіжці чи велосипеді.

«Скандинавська ходьба допомагає скинути зайву вагу. Дуже добре діє на організм. Проходять головні болі, зажими в шиї, у спині, в грудних, поперекових відділах. Це доступно, можна займатися в будь-яку пору року і будь-якій місцевості та і можна використовувати будь-які палиці» , - розказав про переваги скандинавської ходьби Іван Ісаков.

Нагадаємо, що співачка Настя Каменських на початку своєї кар’єри мала пишні форми, але взяла себе у руки, почала стежити за харчуванням, займатися з персональними стренером та бігати щоранку.

Фото Насті Каменських
Фото Насті Каменських

Через декілька років праці над собою співачка може похизуватися хорошою фігурою, вона підтягнула тіло і навіть навчає своїх підписників базовим тренуванням. А по харчуванню Настя дає такі поради: «Потрібно обов'язково їсти 4-5 разів на день бо це розганяє мій метаболізм. Паралельно з цим потрібно пити воду. Я п'ю щодня 1,5-2 літра води. Раніше 3 пила. Це дуже важливо!».

Екс-учасниця тріо "ВІА Гра" Віра Брежнєва також дуже ретельно стежить за своїм раціоном та графіком тренувань. Окрім того, що вона постійно має репетиції з власним балетом, співачка займається йогою та пілатесом на спеціальному тренажері, що називається реформер. Артистка робить вправи вдома, або навіть в готельних номерах під час гастролей з тренером онлайн.

Віра Брежнєва
Віра Брежнєва

Тіна Кароль окрім традиційного фітнесу та йоги стрибає на скакалці, що сприяє схудненню і тренує серце. Тіна зізнавалася, що на початку вона не витримували і хвилину, а зараз може скакати майже годину.

Тіна Кароль
Тіна Кароль

Кароль давно займається східною духовною практикою, може виконувати складні асани та стійки на голові. Нещодавно стало відомо, що зірка до своїх йога-практик додала стійку на цвяхах, щоб навчитися сприймати біль.