Минулого року родина акторів Наталки Денисенко та Андрія Федінчика перехворіла на COVID. За словами зірки серіалу «Сага», її емоційний стан був жахливим.

«Це взагалі було дуже важко. Я тоді зрозуміла, що коронавірус – це не просто вірус. Я такого не відчувала ніколи. Цей вірус не просто на тіло твоє давить, а ще і психологічно. Я ридала кожного дня. Так погано мені ніколи в житті не було. Хворіли чоловік, мама, тато - всі», - поділилася із журналістами каналу «Україна» Наталка Денисенко.

Найважче довелося переживати наслідки хвороби батькові акторки.

«Він захворів на коронавірус, і після цього каже: «Щось я відчуваю, що декілька кварталів пройду – все, в мене вже задишка, болить серце, калатає». Кажу йому: «Йди бігом зроби все що треба, аналізи». І знімок показав, що у серці в нього вже була закупорка судин десь навіть 99%. Лікар каже: «Боже, ви так вчасно прийшли, у вас зараз інфаркт може бути». Сказав, що треба робити операцію», - говорить Денисенко.

Та найбільшим клопотом для батьків Наталки стала навіть не звістка про термінову операцію, а ціна, яку треба було сплатити за неї.

«65 тис грн. У мене батьки небагаті, батько поїхав у село, пофотографував, де що цінне в нього лежить. Говорить: «Все, я буду вмирати», - пригадала Наталка Денисенко.

Акторка одразу привезла потрібну суму. І та надскладна операція спонукала її ще більше цінувати власне життя та життя своїх батьків.

«Зараз ми дорослішаємо, наші батьки не молодіють, і ти розумієш, що в будь-який момент може бути якийсь дзвіночок… Тому цінуйте своїх батьків», - закликала зірка.