Одним із претендентів на перемогу став учасник, який своїм виступом зміг настільки зворушити зіркове журі проєкту, що навіть закляті вороги, співачка Анастасія Приходько і блогер Олег Машуковський помирилися і заговорили про союз.

У шостому ефірі Шломо Нізін, який приїхав на популярне шоу «Співають всі!» з Ізраїлю, зачарував усіх неймовірним виконанням романтичної пісні I love you, baby. Під цей виступ багато суддів почали танцювати в парі – Олена Гребенюк з Амадором Лопесом, Тоня Матвієнко з Арсеном Мірзояном, а Наталія Могилевська зі Славою Дьоміним.

Зворушила ця пісня і Анастасію Приходько, тож популярний блогер Олег Машуковський запросив її на танець.

Анастасія Приходько і блогер Олег Машуковський
Анастасія Приходько і блогер Олег Машуковський

«Ти молодець! Підкорив, підкорив Анастасію», – заявила Анастасія Приходько в ефірі каналу «Україна». Їхній спільний танець став справжнім сюрпризом для глядачів, адже ще кілька тижнів тому вони привселюдно з'ясовували стосунки, а зараз дуже мило спілкуються і навіть обіймаються.

«Я єврей. Ізраїльське громадянство не хочеш?» – поцікавився Олег Машуковський у своєї партнерки. Після чого та вирішила уточнити: «А як?»

«Я ще не одружений», – відповів він, розсмішивши співачку.

Звичайно, це був лише жарт, адже Анастасія давно в шлюбі і виховує трьох дітей. Але схоже, що ворожнеча між суддями шоу дійсно позаду.