За лаштунками талант-шоу «Співають всі!» співачка Оля Цибульська зізналась – карантин змусив її замислитись над тим, на чому вона може заробити окрім сцени та пісень.

«В якийсь момент всі почали думати: «Що я вмію робити: шити на машинці або проводити якісь тренування?» Але мені цього не хотілось. Пропонували робити онлайн-курс для дівчат, адже в Інстаграмі я постійно спілкуюсь на різні теми з підписниками – вони розповідають про свої переживання, я ділюсь досвідом. Але я все ж не погодилась навіть незважаючи на те, що це заробіток – мені такі речі не приносять задоволення», – зізналась Оля Цибульська.

Замість того співачка писала нові пісні. І хоч для артистки цей період став справжнім викликом, вона все ж змогла знайти плюси, наприклад, вдосталь поспілкуватись з батьками і побути з сином.

Оля Цибульська
Оля Цибульська

«У період карантину я нарешті навчилася смажити млинці! Тому що мої руки не вміли нічого, крім як тримати мікрофон, – ділиться суддя шоу «Співають всі!» Оля Цибульська. – Але бувало і таке, що без виступів у мене просто їхав дах, тоді я одягала концертні вбрання, робила зачіску, макіяж і йшла в ліс, співати. Нестор був поруч, грав у м'яч, а я співала пісні. Але в цей момент я зрозуміла дуже важливу річ – навіть якщо не буде гастролей і можливості зустрічатись з великою кількістю людей на концертах, я не можу перестати співати – це справа мого життя. І я готова це робити на менших оборотах – не так масштабно, як було раніше. Все одно не кину це!»

Крім того, співачка розповіла, як заробляла гроші у цей період:

«Мене годували соцмережі. Я сміялась над колегами, які почали активно проводити прямі ефіри і зізнаватись у любові своїм підписникам. Я ж зі своїми шанувальниками не граю в ці ігри, кажу чесно, що люблю тільки маму, тата, сина та найближчих друзів. Підписників я поважаю, і вони для мене, як дзеркало – дивлячись на них, я бачу себе, можу ділитись своїми думками і мені цікаво чути їхні думки. Тому круто, що у нас є таке власне телебачення, де ми можемо обмінюватись енергією. Але, так, соцмережі багато чого мені дали», – зізналась зірка.