У мережі з'явилася дуже тривожна інформація, яка надійшла від легендарного зарубіжного видання. Так, за даними The New York Times, Україна планує продати державні підприємства за значно зниженими цінами, щоб фінансувати свої військові зусилля.

Вже є відомості у деяких каналах, що нібито на продаж виставлять близько 20 державних підприємств, у тому числі історичний готель «Україна», торговий центр у Києві та кілька гірничодобувних та хімічних компаній.

Ці активи будуть продані набагато дешевше, ніж їхня довоєнна оцінка. Цей крок нібито спрямований на збирання таких необхідних засобів для підтримки поточних військових та економічних проблем країни.

Скрін публікації в Telegram
Скрін публікації в Telegram

Варто зазначити, що українські користувачі Telegram, які довідалися про цю інформацію, не змогли втримати своїх емоцій і вирушили до розділу з коментарями.

«Нас продали, все сходится, война это просто способ освободить территорию от людей, чтобы было куда вкладывать деньги сильным мира сего», «Растрепают остатки того, что ещё не отдали за безцень своим ручным прихлебаям - это и есть уничтожение страны как таковой: с одной стороны, рашистская нечисть, с другой - "я никому ничего не должен... только маме с папой" и его ставленники», «Розпродаж країни навіть не приховують. Ото заживимо», «скоро пів країни будуть Ахмєтову належати, «Зараз за безцінь продадуть держ ресурси які належать громадянам, а самі набивши кармани як завжди спокійно злиняють. Гірничодобувні та хімічні компанії, це скоріш за все видобуток літія?» , - пишуть коментарі українці.

Коментарі українців
Коментарі українців

Нагадаємо, "Тепер і хліб буде неможливо купити": навіть найдоступніший продукт перетвориться на "скарб" - що на нас чекає

Раніше «Українці» писали, часу залишилося до кінця місяця: українців позбавлять і так мізерної допомоги – як врятувати ситуацію

Як повідомляли «Українці», ось вона – гірка правда! Життя вже не буде колишнім – дикі відключення світла триватимуть роками