За два тижні ведучий каналу «Україна» Володимир Остапчук і його дружина Христина відзначатимуть першу річницю весілля. Напередодні свята він розповів, яким особливим талантом володіє його дружина і за що він їй вдячний.

Здається, що Володимир Остапчук встигає все: працювати ведучим заходів, знімати власне кіно, зніматися в серіалі і вести одразу кілька грандіозних проєктів на каналі «Україна». Зовсім скоро, 23 жовтня, стартує другий сезон найпопулярнішого на українському телебаченні шоу «МАСКА», де в кожному ефірі він продовжить дивувати глядачів яскравими образами. А от які саме перевтілення продемонструє Володимир? Він вирішив дати глядачам загадку.

«В одному з образів у мене збільшиться частина тіла, я кричатиму, мене стане вдвічі більше, і весь зал вимовлятиме моє ім'я. А в іншому образі доведу NK | Настю Каменських до сліз своєю зовнішністю, тому що я – головний страх з її дитинства», – заінтригував ведучий грандіозного проєкту Володимир Остапчук.

Фото Володимира Остапчука
Фото Володимира Остапчука

У всіх починаннях його підтримує кохана дружина. Пара разом вже два роки, а 15 жовтня святкуватиме рік у шлюбі. Разом вони будують дім під Києвом і, незважаючи на постійну зайнятість Володимира, намагаються проводити якомога більше часу разом. Ведучий каналу «Україна» відверто зізнається: дружина надихає його на нові ідеї і мотивує на звершення.

«Мені здається, за останні два роки саме завдяки Христині я «перезібрав» себе, як пазл: став більш впевненим у собі, цілеспрямованим. У неї є якийсь унікальний талант мотивувати і контролювати мене, і все це робиться ніжно і з любов'ю. І взагалі, називайте мене підкаблучником, але я вважаю, що жінка «створює» чоловіка, який поруч з нею. А коли це така прекрасна дружина, як Кріс, змінюється все, починаючи від стилю одягу і закінчуючи світоглядом», – розповів ведучий популярних проєктів.