У відвертій розмові з ведучою Анастасією Даугуле Олексій Потапенко (справжнє ім'я Потапа) розповів про стосунки з батьками, про те, чому синові артиста доводиться захищати батька, як Олексію доводилося відвойовувати своє місце на сцені і чому він вважає себе «кривим дзеркалом» в музичному світі.

Також артист розповів про роман зі співачкою Настею Каменських. Чому пара довго приховувала стосунки?

"Ми не хотіли підігрівати увагу до своїх стосунків, – каже Олексій. – Більше того, ми хотіли, щоб цієї уваги взагалі не було. Але ми публічні люди... ми ж з Настею просто хотіли бути щасливими самі для себе, нікому про це не розповідати".

Він визнає, що його рішення приховувати свої почуття могло в якійсь мірі ображати його обраницю: "Зараз я це розумію. Думаю, що приніс Насті багато душевного болю. Але за всі свої гріхи я її вже віддячив. Я дуже щасливий, що Настя мене підтримала тоді. Тому що син Андрійко був ще дуже маленький. І ми не знали, як побудувати цей публічний меседж, як побудувати Настину кар'єру окремо".

Фото Насті і Потапа
Фото Насті і Потапа

Весь цей час, поки пара приховувала стосунки, Потап зізнавався коханій у своїх почуттях і просив вийти за нього заміж. Вони навіть провели репетицію перед публічним весіллям, одружившись під час поїздки в Лас-Вегас.

Але і після офіційного оформлення відносин Олексій з Настею продовжували тримати особисте життя в таємниці. "Тому що це наше, нашої сім'ї", – пояснює Потап.

Чутки навколо цієї зоряної пари з роками не вщухають. До більшості пліток Потап і Настя вже звикли. Які найбезглуздіші чутки довелося почути?

"Люди придумували, що я якийсь депутатський синок, а Настя – повія з Одеси, – розповідає Потап. – Я бачив каталог, де були артистки і ціни за ніч..."Артист вивчив запропонований прайс, а потім подзвонив кожній зі згаданих там співачок і навіть людині, яка обіцяє незабутню ніч із зіркою.

Ведуча Анастасія Даугуле також поділилася, яке враження на неї справив зірковий співрозмовник: "Він набагато більш глибокий і тонкий, ніж хоче здаватися на публіці. Моє особисте спостереження: герой саме зараз переживає внутрішній конфлікт. Потап переріс свої самі хітові пісні. Йому хочеться говорити про серйозні речі, цінності, сенсах. Чітко проявилося під час інтерв'ю відчуття місії, призначення в житті. Є в цьому якийсь дисонанс з тим, що він робить в шоу-бізнесі. Як лідер і альфа-чоловік Потап активно шукає вихід зі стану конфлікту з самим собою. За цією трансформацією ми якраз його і застали. І це дуже цікава трансформація. Потапу вдалося те, що вдається небагатьом чоловікам – після розставання з жінками зберегти людські стосунки. У ньому є такий парадокс-він тягнеться до сильних жінок і при цьому сам залишається з ними сильним. Він розповів, як буквально змагався з Настею на сцені, ревнував, заздрив і як сам себе з цього стану виводив. Ми спробували розкрити код його впевненості та успішності».

До слова, під час інтерв'ю Потап називав ведучу Сатаною, а після зйомок, йдучи зі студії, сказав: «Треба тепер до церкви сходити».