Зірковий детектив гіпершоу «МАСКА», прем’єра нового сезону якого відбудеться на телеканалі «Україна» 23 жовтня, співачка NK | Настя Каменських з’явилась на зйомках в яскравій міні-сукні зі сміливим декольте.

NK | Настя Каменських любить перевтілюватися та вражати новими неймовірними образами. Цього разу для зйомок вона обрала лаймово-лимонну міні-сукню з рукавами-бафами і ефектним вирізом-декольте.

Настя Каменських
Настя Каменських

Об’ємні плечі родом з 90-х цього року надзвичайно актуальні, про що свідчить наявність таких моделей на світових подіумах. Дизайнери інтерпретують їх по-різному, але в цьому образі, каже стиліст співачки, бафи – символ жіночої сили. Доповнюють сукню елегантні чорні туфлі на зав’язках.

Зачіска у вигляді високого хвоста і сучасних кольорових пасм біля лиця підкреслює оригінальний силует вбрання. І ще один не менш яскравий акцент образу – не класичні, а більш сміливі smoky eyes.

Нагадаємо, NK | Настя Каменських разом зі своїми колегами зірковими детективами Олею Поляковою, Олегом Винником, Андрієм Данилком і DZIDZIO розгадуватиме знаменитостей під масками у другому сезоні масштабного проєкту каналу «Україна».