Танцівник Євгеній Гончаренко у програмі «Зірковий шлях» розповів про наслідки жорстокого нападу на нього.

В українському шоу-бізнесі Євгенія знають добре. Попри юний вік, хлопець знімався у багатьох кліпах і шоу. Він брав участь у зйомках відео на пісню «Троль» гурту «Врємя і Стєкло», в кліпі «Гуччидед» Серьоги, музичному відео MONATIK, Макса Барських.

1-го серпня у танцівника гостювали друзі з-за кордону. І він, як гостинний господар, взявся показати їм один із модних столичних клубів. Потім всі ЗМІ напишуть: «Напали на виході з гей-клубу». Але Женя каже, що це не зовсім так. Нападник не бачив звідки вони вийшли. Відео жорстокого побиття танцівника було в усіх новинах. На кадрах видно, як на одній із центральних вулиць Києва якийсь чоловік напав на компанію яскраво вдягнених молодих людей. Основний удар отримав один з юнаків. Це й був Женя. Цю історію розповіла його колега і бос – співачка Надя Дорофєєва. За її інформацією, хлопець впав у кому. І лікарі змушені були провести йому операцію на відкритому мозку.

Фото Наді Дорофєєвої
Фото Наді Дорофєєвої

«Вийшли ми з клубу приблизно о 7, ще гуляли по Олімпійській. І, коли приїхало таксі, ми йшли в авто. Ніяких словесних перепалок, просто чоловік почав нас штовхати. Він явно мав претензію», – пригадує Євгеній на телеканалі «Україна».

Женя розповідає, що його подруга, на жаль, була жертвою нападів раніше. Вона знала, що треба обов'язково фільмувати насильство, аби мати потім докази. І це страшенно розізлило нападника.

«Пам'ятаю, як він цілеспрямовано йшов вдарити не мене, а її. Я просто собі б не пробачив, якби чоловік підняв руку на мою подругу. Я не вмію битися, я не встряю у конфлікти. Єдине, що я зміг зробити, це просто встати між ними. Правда, радий, що це був я. Момент падіння я не пам'ятаю. Пам'ятаю буквально картинку в голові на секунду, як я лежу, і все», – розповів Євгеній у програмі «Зірковий шлях».

Вже в кареті швидкої друг Жені гарячково думав, як повідомити когось із його рідних. У паніці на думку не спало нічого іншого, аніж набрати Володимира Дантеса прямо по відеозв'язку у соцмережі. Співак одразу взяв слухавку.

«Надя із Вовою були одними з перших, хто приїхав у лікарню. Слідом вже, коли знайшли номер батьків, приїхали батьки», – поділився танцівник на телеканалі «Україна».

Далі було 15 днів коми. І дуже невтішні прогнози лікарів. Тим часом, завдяки розголосу і підтримці зірок, нападника знайшли вже за кілька годин.

Кривдником виявився військовослужбовець. Преса писала, саме завдяки розголосу знайшлися й інші жертви тієї особи. Женя подробиці коментувати поки не може через таємницю слідства. Та хлопець переконує, він не відчуває негативу до жорстокого нападника.

«Просто я така людина. Я не можу тримати на когось образу. Я, правда, абсолютно не тримаю образи на цю людину. У мене багато інших турбот», - говорить танцівник на каналі «Україна».

Те, що хлопець отямився – диво. Що ходить і рухається повноцінно – теж.

«Був пошкоджений нерв правого ока. Пару днів тому ми робили операцію, і око повністю повернулося в орбіту, що, звичайно, не може не радувати, - ділиться хлопець і розповідає, після удару у нього відсутня частина кістки черепа. - По суті, мозок обтягнутий шкірою. Кістку у лікарів, на жаль, не вийшло відновити. Закриватимуть мені титановою пластиною. Як тільки вона буде готова, мене відразу повезуть в операційну».

Наскільки це дорого, він може тільки уявляти. Батьки цю інформацію від хлопця приховують. Каже, бачив лише кілька рахунків, йдеться про сотні тисяч. Лікування родина не потягла самотужки – рідні звертались із проханням про збір коштів.

«І коли була зібрана потрібна сума на весь період, зупинили це все. Але це колосально великі витрати. Навіть на прикладі, один укол антибіотика коштує 8 або 9 тис», - говорить Євгеній на каналі «Україна».

Увесь цей час він відчував підтримку друзів і навіть малознайомих людей. Але і хейту досі не бракує, пишуть, часом, жахливе. Левова частка негативу прилітає через те, що він підтримує ЛГБТ спільноту.

«Я позиціоную себе як чоловік, абсолютно гетеросексуальної орієнтації. Я говорив про те, що я не гей, що я дійсно вважаю, що у кохання немає статі, національності, віку», - ділиться танцівник.

Сьогодні Євгеній каже, що не дочекається, коли операцію вже зроблять, і можна буде повернутись до тренувань. Сподівається на його повернення у команду і Надя, адже навіть тимчасової заміни хлопцю, який вміє так легко танцювати на підборах, поки не знайшли.

На Женю чекає надскладна операція. Хлопець каже, майже не хвилюється, адже його оберігають амулети і сувеніри, які йому дарують і досі. Женя носить їх усі, і вірить, що вони мають особливу силу, і точно допоможуть.