У талант-шоу «Співають всі!» розпалюються пристрасті. Під час четвертого ефіру Наталія Могилевська двічі змусила Діму Коляденка дістати фату з його саквояжа.

В останньому випуску на сцену вийшов запальний кубинець Марсель Гастон із дуету «Dos Machos». І хоч до лав фіналістів проєкту співак не увійшов, запам'ятався суддям надовго. А все через коментар Володимира Остапчука, що хлопець з'явився на шоу, щоб привернути увагу капітана зіркової сотні Наталії Могилевської, яка, нібито кілька років тому розбила йому серце.

Сама співачка прокоментувала: «Я вперше його бачу!» В цей час у студії заграв весільний марш і Діма Коляденко дістав зі свого саквояжа фату, яку одразу ж надів на голову артистки. Але в цей момент ведучий каналу «Україна» Володимир Остапчук змушений був зізнатися, що це був жарт.

«О Боже! А я вже подумала – може, я забула?! – прокоментувала Наталія Могилевська в ефірі шоу – Але кажу ж, що не знаю його».

Наталія Могилевська
Наталія Могилевська

Та з огляду на реакцію суддів, жарт Володимиру Остапчуку все ж вдався.

«Ви це бачили? Наталя сказала: «Я вперше його бачу», але потім встала і почала придивлятись – можливо, все ж було?» – сміючись, зазначив ведучий телеканалу «Україна» Володимир Остапчук.

Та наприкінці шоу таки з’явився учасник, який підкорив серце капітана зіркової «сотні». Ним став 33-річний киянин Євген Прудник. І тут фата народній артистці України могла б бути доречною, якби не одне «але»:

«Для мене ви – справжній чоловік. І якщо б ви не були одруженим, я б із задоволенням вийшла за вас заміж! Без жодного сумніву!» – заявила Наталія Могилевська.