Акторка та переможниця шоу "Холостячка" не дивлячись на занепад свого роману з Олександром Еллертом продовжує жити своїм життям. Нещодавно Ксенія Мішина розповіла про людей, які її надихають.

«За кожним талантом, що нас вражає, стоять роки величезної праці. І тільки віра в себе, свою мрію й люди поруч – друзі, близькі або колеги, вчителі не дають їм впасти духом. Люди, які підтримують, бо вірять у твій талант і пишаються саме ТОБОЮ».

Ксенія Мішина та Лера Ольховська
Ксенія Мішина та Лера Ольховська

Суддя «Україна має талант» Ксенія Мішина підтримала ініціативу Сергія Притули про сучасників, якими ми можемо пишатися, і розказала на своїй сторінці в Інстаграм про тих людей, чиїм талантом пишається, і чому щаслива від того, що може творити поруч із ними.

«Тала Пристаєцька – геніальна режисерка й шоуранерка надзвичайно красивого проекту «Кріпосна». Людина, яка вміє створити продукт світового рівня.

Актор Віталій Ажнов, майстерність якого заворожує, веде за собою, доводить до сліз та змушує оживляти кожний театральний майданчик…

Коуч Валерія Ольховська – моя натхненниця та подруга, яка надихає мене та ще цілу купу сердець любити, пізнавати та щодня робити крок до власного Олімпу».