Ведучий програми «Зірковий шлях» Даніель Салем розповів про наслідки виснажливої дієти.

Знамените парі цього літа уклали ведучий Даніель Салем та спортсменка Аніта Луценко. Тренерка якраз пройшла психологічний тренінг «Як правильно мотивувати людей на досягнення цілей», і хотіла на комусь випробувати набутий досвід. Аж раптом на відпочинку у гостинній Грузії їй трапився потрібний «клієнт».

«Власне це парі було укладено після того, як Даніель з’їв штучок 20 хінкалі. Я просто побачила його голого, в рушнику. Звичайно, він красень. Але мені було зрозуміло, що там аж забагато їжі», - поділилася фітнес-тренер.

Аніта, за умовами парі, мала за 26 днів схуднути лише на 4 кілограми. І вона з легкістю з цим впоралася. А щоб допомогти Даніелю – розписала для нього чітку систему харчування.

Аніта Луценко
Аніта Луценко

«Я важив, напевно, десь 115-117 кг. Тобто я такий великий завжди був. Але тут я був такий пельмень. Я не їв солодкого взагалі. Тобто слово «цукор» було відсутнє у будь-яких розуміннях. Я дуже багато овочів їв: болгарський перець як яблуко. Болгарський перець - хороший антиоксидант і добре на метаболізм діє. Багато м'яса їв, курку. Найчастіше це було печене, без нічого. У власному соку, з лимончиком. Було по 2-3 тренування на день. Я тренувався у гоночному костюмі, вода просто виливалася, з майки реально літр води можна було вичавити. А в останній день мені залишалося пару грамів. І я у цьому костюмі після тренування зі сквошу пішов у сауну. І там я втратив свідомість. Мене вже звідти витягли, і мені хотіли дати апельсинового фрешу, я сказав: «Ні. Цукор». Я пішов встав на ваги, побачив - 95 і 40 грамів. Дзвоню Аніті, кажу: «Аніта, 40 грамів». Каже: «Іди, поїж терміново!», - розповів ведучий на каналі «Україна».

І хоча Даніель досягнув своєї мети і виграв парі, але за кілька днів до закінчення спору загримів до лікарні.

«Я потрапив до лікарні. У мене відмовила одна нирка. І я вже написав Аніті: «Як справи?». Вона каже: «Терміново припиняй! Ти що, з глузду з'їхав?», - пригадує ведучий.

На щастя, все минулося. А коли ведучий вийшов із лікарні і зустрівся з тренеркою, вона була шокована.

«Він відкрив двері – це просто був чоловік на 10 років молодший. Тобто юнак. Перетворення нереальне», - прокоментувала тренерка результат.

Сьогодні ведучий задоволений своєю вагою, а оточуючі помічають зміни у його зовнішності.

«Мені мама наша каже, що я худенький став. Мені комфортно. Вчора я одягав костюм, який мені Маша подарувала дуже давно. І я жодного разу в нього не влазив. Вчора він прям висів на мені. І я такий задоволений», - говорить Даніель Салем на телеканалі «Україна».

Долучилася до зіркового челенджу зі схуднення й співачка Наталя Могилевська. За умовами парі, за 26 днів вона мала позбутися 4 кілограмів. Напередодні контрольного зважування у неї було зайвих триста грамів.

«Це був кумедний день. Коли весь мій інстаграм, всі дивилися, як я намагаюся за один день до вечора скинути тих 300 гр. Це була баня, чудо-таблетка, все, що тільки можна уявити заради того, щоб скинути. Ну і я нічого не їла. Тому ввечері, о 23:37, ми отримали свій результат, і після цього я поїла», - поділилася суддя вокального шоу «Співають всі!».

Луценко переконана, мотивація здатна творити дива.

«Тобто треба знайти цю фішечку, яка тебе буде більш мотивувати, аніж їжа», - говорить фітнес-тренер.