У третьому епізоді зіркова гостя шоу «Співають всі!» співачка Оля Полякова розповіла, чи є обручка на безіменному пальці в Олега Винника.

Одним з учасників нового випуску шоу «Співають всі!» став 32-річний Роман Мілян зі Львова. Для свого виступу чоловік обрав суперхіт Віктора Павліка «Ні обіцянок, ні пробачень», однак не всім експертам сподобалось це виконання.

«Якщо б я, як продюсер, обирала, я точно б сказала, що він сподобається дівчатам, – заявила під час цього виступу капітан зіркової «сотні» Наталія Могилевська. – Нам усім подобається, але ми усі сидимо, тому що пісня не конкурсна. Він не підіймає».

Фото Олега Винника
Фото Олега Винника

В результаті Роман набрав лише 42 бали. Сам Віктор Павлік віддав свій голос за учасника, але зазначив, що все-таки йому чогось не вистачило в цьому виконанні, після чого продемонстрував майстер-клас, як слід співати цю композицію. Також вирішила дати пораду конкурсанту, але вже більш особистого характеру, співачка Оля Полякова.

«На сцені обручку потрібно знімати – беріть приклад з Винника», – несподівано заявила Оля Полякова в ефірі каналу «Україна».

Зазначимо, про особисте життя Олега Винника не відомо майже нічого, адже артист не коментує свій сімейний стан в інтерв’ю.