На знімальному майданчику масштабного талант-шоу «Співають всі!» зіркова суддя проєкту Анна Трінчер зізналась, як реагують рідні на її сексуальні образи і майбутню операцію зі збільшення грудей.

Останнім часом співачка Анна Трінчер демонструє відверті сценічні вбрання. Дівчина зазначає, що хороша фізична форма дається їй непросто, тому результатами тренувань вона хоче ділитися з оточуючими.

«Зазвичай мій сценічний костюм йде без спідниці, тобто просто боді, – каже Анна Трінчер в бекстейджі шоу «Співають всі!» – Я подумала: «Я що, даремно не їм солодке, борошняне, дарма худну? Чому б світу не побачити мій результат?» Я ходжу в спортзал, стараюся. Ось кому всю цю красу берегти?»

Ведучий Secret Show Ваня Рассел поцікавився у дівчини, як реагують її рідні на бажання оголятися і показувати свої форми шанувальникам.

«У мене недавно була фотосесія в досить відвертому образі – боді з відкритими сідницями і колготки в сітку. Так вийшло, що дідусь був присутній на цій фотосесії, оскільки привозив реквізит і допомагав мені. Я забула, що він сидить в залі, і вийшла ось так з голою дупцею – він (зніяковіло – ред.) сховався», – поділилась історією співачка.

Утім, Анна ще не до кінця задоволена своїм зовнішнім виглядом, тому зовсім скоро збирається лягти під скальпель хірурга і збільшити груди.

«Це моя мрія. Найімовірніше зроблю це взимку. Потрібен період, коли у мене не буде концертів, зйомок та заходів, коли я зможу повністю пройти реабілітацію. Вже потрохи готую себе і всіх своїх родичів до цього», – зізналась зіркова експертка масштабного проєкту каналу «Україна».