Вже цієї неділі о 21:00 на телеканалі 1+1 відбудеться другий прямий ефір головного танцювального шоу країни «Танці з зірками».

Всі танці пар будуть присвячені темі кохання, а зірки поділяться відвертими історіями свого життя та познайомлять глядачів із найдорожчими людьми.

Для глядачів творці проекту підготували безліч сюрпризів. Цієї неділі вестиме балкон співачка, учасниця зіркової команди шоу «Маскарад» на 1+1 Ірина Білик. Також артистка з'явиться на паркеті під час фокстроту пари Євгенії Власової та Дмитра Дікусара, а ось в якій якості - стане відомо вже у неділю. Нагадаємо, Ірина та Дмитро танцювали разом на «Танцях з зірками» у 2007 році, а згодом пара одружилася.

Олександра Зарицька
Олександра Зарицька

Пара Олександра Заріцька та Юрій Мєшков продемонструють на паркеті бродвей, а Олександра перевтілиться у образ спокусливої Мерилін Монро. Актор Олексій Суровцев та Марія Колосова, яким минулого ефіру не вдалося підкорити суддів своїм танцем, спробують здивувати запальним диско. Зірка «Ліги Сміху» Іван Люленов та Яна Цибульська запалять паркет, виконавши джайв. Іван перевтілиться у справжнього супермена, який рятує свою кохану від хуліганів.

Також стане відомо, чи вийде на паркет гумористка та зірка «Жіночого Кварталу» Анастасія Оруджова, яка минулого тижня травмувала коліно.

Ольга Харлан
Ольга Харлан

У другому прямому ефірі одна з пар покине паркет. Дві пари, які у сумі отримають найменьшу кількість балів від глядачів та суддів, потраплять до зони ризику. Судді шоу вирішиватимуть, хто продовжить далі, а хто покидає проект.