Цієї суботи, 11 вересня, о 21:00 глядачі каналу «Україна» побачать третій випуск нового вокального шоу «Співають всі!», в якому талант учасників оцінює наймасштабніше в країні журі зі ста музичних експертів. Та коли в одному місці збирається така кількість зірок, скандалів і сварок не уникнути. Що спричинило суперечку між Наталею Могилевською і Олею Поляковою? І виступ якого учасника обернеться грандіозним скандалом?

У третьому ефірі глядачі каналу «Україна» познайомляться з новими учасниками. Продавчиня, композитор, майстер у сфері краси, викладач вокалу – всі вони різні, але їх об’єднує любов до співів. Кожен із зіркових експертів має свою тактику і сам повинен вирішувати, за кого хоче віддати свій голос, однак деякі, схоже, забудуть про правила проєкту.

шоу «Співають всі!»
шоу «Співають всі!»

«Хочу зробити офіційну заяву – Оля Полякова сьогодні тричі натиснула не тільки на свою, але й на мою кнопку, – каже капітан зіркової «сотні» Наталія Могилевська. – Комусь може здатися, що я сьогодні занадто лояльна – так, я тут заради того, щоб підтримувати всіх учасників, – але Олю, будь ласка, досить вже натискати на мою кнопку!»

Та не лише Олю Полякову зловлять за цим заняттям. Тож у ситуацію буде змушений втрутитись ведучий проєкту Володимир Остапчук, закликавши суддів зупинити «кнопкодавство» на стіні.

«Схоже, для багатьох це просто розвага. Я бачив, як деякі з вас, особливо BIG BOSS, жартома натискали на кнопки багатьох людей. У нас є чіткі правила – кожен голосує лише за себе і кожен бал має бути зароблений окремим експертом», – зазначив Володимир Остапчук.

шоу «Співають всі!»
шоу «Співають всі!»

І хоч BIG BOSS виправдовується, що таким чином лише допомагав своїм колегам, оперна співачка Олена Гребенюк не задоволена тим, що він натиснув на її кнопку: «Добрими намірами вимощена дорога лише до одного місця – до пекла!»

Та справжній скандал розгорнеться, коли на сцену вийде 18-річна тіктокерка. Закінчивши школу, дівчина вирішила не вступати до університету, натомість вона розвиває свій блог і заробляє на ньому гроші. Однак не всі судді вважають, що блогер – це серйозна професія. Чим закінчиться ця сварка зіркових експертів? Дивіться в новому випуску шоу «Співають всі!» цієї суботи, 11 вересня, о 21:00 на каналі «Україна».