Скоро глядачі каналу «Україна» побачать третій випуск масштабного талант-шоу «Співають всі!» Згідно з правилами проєкту, його учасникам необхідно виступити на сцені так, аби якомога більше членів журі встали та почали підспівувати. Однак це завдання нелегке, адже кожен музичний експерт має свої вподобання. На знімальному майданчику каналу «Україна популярна співачка Оля Полякова розповіла, як оцінюватиме конкурсантів.

У кожному випуску популярного проєкту до масштабного журі долучається одна суперзірка, займаючи місце поруч із капітаном зіркової «сотні» Наталею Могилевською. У новому випуску шоу «Співають всі!» нею стане Оля Полякова. Бути строгим чи поблажливим суддею – для неї таке питання навіть не стоїть, адже Оля сама пройшла нелегкий шлях до успіху.

Оля Полякова
Оля Полякова

«Я з власного досвіду знаю, що таке артистичні невдачі, коли ти береш участь у десятках конкурсів і нічого не отримуєш. Знаю, що таке 15 років битися у двері шоу-бізнесу, коли вони ніяк не відкриваються. Тому я не можу судити артистів суворо», – зазначає Оля Полякова.

Крім того, співачка розкрила секрет усіх артистів. Так, часто попри зовнішню впевненість, в душі вони дуже вразливі, і їх легко ранити гострими коментарями.

«Творчі люди дуже чутливі і емоційно нестабільні, обрізати їм крила надзвичайно просто. В шоу «Співають всі!» я буду «добрим поліцейським», бо вважаю, що кожному артисту потрібно дати шанс, а вже глядач вирішить, потрібен йому цей талант чи ні», – вважає артистка.