Співак Павло Зібров зізнався, від чого йому довелось відмовитись під час локдаунів та у чому знаходив віддушину на карантині.

Популярний співак, народний артист України Павло Зібров розповів, що через карантин йому, як і багатьом зіркам, довелось відмовитись від гастрольного життя та концертів. Проте навіть у цей складний час йому було чим зайнятись.

«Я – композитор, тому сидів і творив, але мушу визнати – не було аж надто величезного запалу. Тому світлих, мажорних пісень було замало. Зараз уже все відроджується: і корпоративи, і робота, і гастролі. Тому стало легше та тепліше на душі», – поділився Павло Зібров.

Павло Зібров
Павло Зібров

А крім пісень артист знаходив розраду в городі та садку. Проте, за словами Павла Зіброва, на цю справу він знаходить час навіть у розпал концертної діяльності: «Я це люблю. Мені це цікаво. Це моє рідне, якщо посадиш, ростиш та доглядаєш за цим всім – воно стає, як твоя рідна дитина. Я – сільський хлопець, у мене був великий город, великий садок, кури та все інше, тому для мене це не проблема».

Така активність співака і є його відповіддю на питання, як підтримувати форму. Павло Зібров запевняє – зайвих кілограмів на собі не помічає, бо ж знає, як з легкістю їх позбутись.

«Можливо, набрав пару кілограм, але одразу скинув, працюючи на городі. Спеціальних програм у мене немає. Мій спорт – це більярд і карти. А ще я кручу дискотеку. Ми назвали її в мою честь і крутимо мої пісні та світові хіти 80-их», – коментує відомий співак.