За лаштунками проєкту талант-шоу «Співають всі!» артистка розповіла, через що нещодавно пережила стрес і що допомогло їй вийти зі стану депресії.

Зіркова експертка грандіозного шоу «Співають всі!» Тоня Матвієнко нещодавно відсвяткувала ювілей. Саме це і стало причиною невеликої кризи в житті артистки.

«Мені виповнилось 40 років, що викликало невеликий стрес. Мені здається, що кожна жінка переживає цей момент. Пам'ятаю, коли я відзначала 30 років, то мені теж було трошки важко прийняти свій вік, – зізнається співачка Тоня Матвієнко на знімальному майданчику каналу «Україна». – Ще я набрала зайву вагу за цей рік, через що з'явилось легке відчуття неприйняття себе. Але потім я зайнялась спортом і сіла на дієту. Коли робиш щось хороше, щоб змінитись, то і ставлення до себе стає кращим: починаєш любити і приймати себе такою, яка ти є».

Тоня Матвієнко та Арсен Мірзоян
Тоня Матвієнко та Арсен Мірзоян

За словами артистки, їй було досить складно прийняти свій вік і на це є свої причини:

«У мене натура така: я відчуваю себе дівчиськом і завжди була такою. А тут раптом мені кажуть: «жінка». І я думаю: «Ну як так?!» (Сміється) Тому виникало багато філософських питань з цього приводу», – розповіла зірка.

Але незважаючи на це Тоні Матвієнко вдалося швидко «виринути» із цього стану навіть без порад психологів. Адже артистка знає, що саме спричинило цей стан:

«Стаєш старшою і відчуваєш, що ще багато чого потрібно зробити, – коментує суддя шоу «Співають всі!» Тоня Матвієнко. – Це комплекс відмінниці. У моєму випадку все повинно бути чітко і правильно. Але, з іншого боку, мені таке ставлення до себе допомагало досягати чогось у житті».