Одна з актрис серіалу «Люся Інтерн» звернулася в програмі «Зірковий шлях» до кумира мільйонів українок Олега Винника з дуже відвертим зізнанням.

Що тільки не витворяють герої комедійного серіалу в стінах лікарні?! Інтерни постійно потрапляють в якісь кумедні ситуації, виручають одне одного, намагаються не потрапити на очі завідуючої відділенням на прізвисько Тахікардія й несподівано зустрічаються в стінах лікарні з яскравими українськими зірками. Наприклад, один з них – ведучий каналу «Україна» Олексій Суханов, якого обожнює головна медстестра на прізвисько Рупор. Героїню серіалу навіть застукали з ним в одному ліжку! Ось тільки відбулося це насправді чи тільки в мріях героїні ситкому, глядачі дізнаються пізніше.

Віталіна Біблів
Віталіна Біблів

Ще один чоловік її серця – співак Олег Винник. «Моя героїня – Ніна Миколаївна Рожок на прізвисько Рупор – обожнює Олега Винника, мріє потрапити до нього на концерт, – розповіла актриса Віталіна Біблів.А якщо потримати ще його за руку й сфотографуватися, тоді я одразу помру, не доживши до свого ювілею».

Вжившись у свого персонажа, Віталіна Біблів не змогла більше стримувати почуття і звернулася до кумира мільйонів.

«Олеже, я чекаю на тебе! Приходь на програму «Говорить Україна» до Олексія Суханова, – сказала героїня серіалу «Люся Інтерн» Рупор. – Знайди мене! Знайди свою родичку, жінку, свою вовчицю, Олеже. Знайди».

Заради такої зустрічі Рупор готова піти на все. Звичайно ж, насамперед стати ще красивішою. «Я радитиму й чекатиму, – пообіцяла співакові ефектна головна медсестра ситкому. – Я за рік запишуся в перукарню, якщо треба. Чесно, Олеже».