Беар Гріллс будує три квартири разом, щоб створити в Лондоні розкішний мега-будинок вартістю 20 млн фунтів стерлінгів

Кажуть, що телевізійний авантюрист Беар Гріллс створює величезний розкішний будинок для своєї сім'ї на знаменитій електростанції Баттерсі в Лондоні. На виведеній з експлуатації вугільній електростанції багато елітних квартир.

Після виведення з експлуатації в 1975 році ділянка площею 42 акра тепер належить консорціуму малазійських інвесторів.

Беар Гріллс
Беар Гріллс

Телеведучий, удостоєний нагороди BAFTA, його дружина Шара і їх троє синів зможуть насолодитися прекрасним видом на Темзу, якщо вони зроблять цей проект своїм новим сімейним гніздечком.

У бесіді з The Sun джерело повідомило: "Це буде одна з найбільш вражаючих квартир в Лондоні. Це, безумовно, буде дуже далеко від того, що він робить на телебаченні. У Беара вже є тренажерний зал be Military Fit, який працює, і час від часу він заходить туди. У розробці будуть задіяні неймовірно багаті люди з великою кількістю покупців з Китаю, Росії та Близького Сходу. Найдорожча квартира коштує 40 мільйонів фунтів стерлінгів".

Беар Гріллс накопичив статок завдяки своїй роботі на телебаченні, угодах з книгами і бізнесу, в тому числі своєї фітнес-імперії. В даний час зірка і його близькі ділять свій час між плавучим будинком на Темзі в Лондоні і приватним островом біля валлійського узбережжя.

Беар Гріллс і його дружина Шара
Беар Гріллс і його дружина Шара

Після покупки своєї першої квартири на електростанції Баттерсі він сказав: "Нам не просто потрібен звичайний таунхаус або забудова на березі річки".