Відомий український співак, музикант, автор і виконавець власних пісень, колишній учасник групи "Пара Нормальних", актор, діджей Іван Дорн розмістив відео в соціальній мережі. Він показав аудиторії новорічні зйомки.

Відповідне відео Іван Дорн опублікував на своїй сторінці в Instagram в розділі Stories.

На відеоролику можна помітити людей, які одягнені у форму американських копів, а також там є багато інших особистостей.

"2ий день зйомок придатнийгод2020 підійшов до кінця", - прокоментований відеоролик, який репостнув Іван Дорн зі сторінки Володимира Дантеса.

Також варто відзначити, що в кінці цього короткого ролика можна побачити Дантеса.

Сторіз Івана Дорна
Сторіз Івана Дорна

"Другий день, другий день", - звертається Володимир до аудиторії.

Відомо, що популярний артист Іван Дорн дуже давно не з'являвся на українській естраді і телебаченні. Але його можна було помітити в прямо ефірі шоу "Танці з зірками", де він яскраво нагадав про себе і показав свій новий імідж.

Ваня кардинально змінив свій образ-довге волосся, майже до плечей, і великі, добре доглянуті вуса, його стиль нагадує старі 80-ті роки.

Сторіз Івана Дорна
Сторіз Івана Дорна

Крім цього, в розділі сторіз можна побачити відео, на якому Іван Дорн стоїть в обнімку з Олегом Скрипкою. Артисти забавно рухаються і співають пісню, але в один момент Олег ненавмисно наступає на ногу Івана.

Нагадаємо, що талановита співачка Наталія Могилевська показала аудиторії знімок із закулісся гумористичного проекту "Ліга Сміху".

Як раніше повідомляв портал "Українці", український артист Володимир Дантес порадував публіку цікавим відеороликом.

Також портал "Українці" писав, що популярна сольна співачка Надя Дорофєєва показала шанувальникам фотографії незвичайного характеру.