Відома сольна артистка, колишня учасниця групи "Время и Стекло", член журі самого гумористичного проекту країни "Ліга Сміху" Надя Дорофєєва розмістила відеоролик у соціальній мережі.

Відповідне відео Надя Дорофєєва опублікувала на своїй сторінці в Instagram.

Українська співачка показалася в звичному для себе образі – два прямих хвоста на голові, чорні короткі шорти і топік, на який накинута сорочка чорного кольору. Вона ефектно танцює під свою відому сольну пісню "Горит" перед камерою.

"Magic Prada girl #dorofeevagorit @prada 🖤 хлопців, я в кайфі від усіх ваших відосів в Тік-струм! Дякую, дивлюся радію і нагадую, що зараз йде конкурс на кращий кавер і кращий танець на пісню "gorit" . З переможцями зроблю колабу ⚡️ закінчення конкурсу через тиждень 🤟", - прокоментувала свій пост Українська знаменитість.

Варто відзначити, що на відео застосований цікавий ефект - коли співачка наблизила руку до об'єктиву, то її пальці загорілися, і вона продовжила танцювати.

Багатомільйонні підписники, які підписані на сторінку знаменитості, залишили чимало відгуків під публікацією такого характеру.

"На мене наїдуть, але бліннн... це Пипець", "Чет подза***Ло мальца))", "Кайф🔥❤️", "нереальний красивий обрай", - прокоментували пост фоловери Наді Дорофєєвої.

Коментарі на пост Наді Дорофєєвої
Коментарі на пост Наді Дорофєєвої

Нагадаємо, що популярна співачка Надя Дорофєєва показала фанатам відмінні кадри з залу гумористичного проекту.

Як раніше повідомляв портал "Українці", відома артистка Надя Дорофєєва оприлюднила знімок цікавого характеру в соціальній мережі.

Також портал "Українці" писав, що українська зірка Надя Дорофєєва показала публіці відмінні кадри.