Популярний український артист, член журі гумористичного проекту "Ліга Сміху", чоловік відомої співачки Наді Дорофєєвої Володимир Дантес розмістив відео в соціальній мережі. Він показав шанувальникам цікаві кадри з підготовки новорічного шоу.

Відповідне відео Володимир Дантес опублікував на своїй сторінці в Instagram в розділі Stories.

На відеоленті український артист показався публіці в щоденному образі. Він одягнений в чорну шапку, чорний светр і коричневу куртку. Крім цього, він показав дуже багато українських знаменитостей. Вони всі знаходяться в приміщенні, яке вже прикрашено в новорічному стилі.

Сторіз Дантеса
Сторіз Дантеса

Варто підкреслити, що люди, яких видно на відео, тримають в руках папери. Можна припустити, що знаменитості готуються до новорічного шоу.

Крім цього, поруч з Дантесом стоять члени гумористичного проекту "Ліга Сміху" - команда "Воробушек". Також на відеоролику видно його дружину Надю Дорофєєву, відому представницю реп культури в Україні Олену Олену, Івана Дорна та інших зірок української естради.

Сторіз Дантеса
Сторіз Дантеса

"Хочу всім показати ... дві просто однакові людини", - звернувся Дантес до аудиторії і показав поруч з собою Антона Савлепова.

На даному відео присутня дуже тепла і дружня атмосфера, люди посміхаються, сміються і готують спільний сюрприз для української публіки.

Нагадаємо, що популярний молодий артист Володимир Дантес опублікував знімок в соціальній мережі з голим торсом.

Як раніше повідомляв портал "Українці", відомий співак Володимир Дантес розповів фанатам історію зі свого життя і свого батька.

Також портал "Українці" писав, що чоловік Наді Дорофєєвої Володимир Дантес показав публіці миле відео зі своєю участю.