Відома і весела українська телеведуча Леся Нікітюк розмістила фотографії в соціальній мережі. Вона здалася аудиторії в новому образі.

Відповідні фотознімки Леся Нікітюк опублікувала на своїй сторінці в Instagram.

Популярна ведуча постала перед фанатами в щоденному образі. Вона одягнена в светр ніжного рожевого кольору і світлі джинси. В очі відразу кидаються красиві довгі і біляве волосся артистки.

"Добре з довгими??😍", - прокоментувала свій пост Леся Нікітюк.

Українська ведуча стоїть на балконі і тримається однією рукою за двері, дивлячись на камеру об'єктива і позуючи для шикарного знімка.

Варто відзначити, що колишня ведуча "Орел і Решка" акцентує особливу увагу на своєму волоссі. Судячи у всьому, вона зробила нарощування волосся, так як ще недавно вони були не такими довгими.

Мільйонна аудиторія, яка підписана на Лесю в соціальній мережі, залишає багато відгуків на кожну публікацію ведучої, і цей пост не став винятком.

"Я спочатку подумала, що це якась дівчина віком 17 років, не більше, їй богу", "невже вам подобається такий фасон джинс. ви ж в них як карови.невже не хочеться підкреслити красиву фігуру, а не знищити її...? 🤮", "Красуня в будь-якому образі😍 😘", "коть.. така вже гарна", " Даа, очеееень!😍 😍 😍",- прокоментували фоловери знімок телезірки.

Коментарі на пост Лесі Нікітюк в Instagram
Коментарі на пост Лесі Нікітюк в Instagram

Коментарі на пост Лесі Нікітюк в Instagram
Коментарі на пост Лесі Нікітюк в Instagram

Нагадаємо, що популярна телезірка Леся Нікітюк оприлюднила відео цікавого характеру на своїй сторінці в соціальній мережі.

Як раніше повідомляв портал "Українці", відома ведуча Леся Нікітюк порадувала фанатів черговим знімком.

Також портал "Українці" писав, що популярна телеведуча Леся Нікітюк оприлюднила милий знімок зі своїм маленьким другом.