Відомий український ведучий і герой 9-го сезону романтичного шоу "Холостяк" Микита Добринін розповів фанатам про те, що він любить займатися медитацією і робить це вже другий рік. Він прикріпив чорно-білу фотографію, на якій видно, що їде за кермом свого автомобіля.

Відповідну фотографію Микита Добринін опублікував на своїй сторінці в Instagram.

Незважаючи на те, що ведучий і його дружина Даша Квіткова пішли на самоізоляцію через те, що захворіли на коронавірус, вони продовжують активно проводити час в соціальній мережі. Зокрема, це стосується Микити, який із задоволенням ділиться з фанатами новими публікаціями.

Цього разу Добринін поділився тим, що вже другий рік займається медитацією, яка допомагає йому відчувати себе краще. Він порадив кращі книги, які розкажуть все про медитацію. Микита прикріпив також чорно-білий знімок з автомобіля, за кермом якого, судячи з усього, сидить сам.

"Друзі, вирішив розповісти вам про медитації. Я займаюся цим вже другий рік. За порадою друзів знайшов вчителя, який проводить посвячення і пояснює як правильно працювати. Але це вибір кожного особисто, тому що можна навчитися медитувати і самому. Питання часу і бажання☺️. Є прості техніки доступні навіть в гуглі", - пише Микита Добринін у своєму профілі.

Шанувальники продовжують активно проводити свій час на сторінці Микити Добриніна і залишати під його новими постами свої коментарі.

"З цим 2020 роком скоро всі почнуть медитувати. Без цього не вижити🙃😄😄💆🏼♀️", "ключі від щастя - це мрії, що втілилися в життя", - пишуть фанати в коментарях.

Коментарі зі сторінки Микити Добриніна в Instagram
Коментарі зі сторінки Микити Добриніна в Instagram

Нагадаємо, що ведучий Микита Добринін показав, як його дружина Даша Квіткова наносить йому на обличчя маску.

Як раніше повідомляв портал " Українці", Микита Добринін показав щасливу фотографію з Дашею квітковою.

Також портал "Українці" писав, що Микита Добринін і Даша Квіткова заразилися коронавірусом і пішли на самоізоляцію.