Суперблондинка, відома українська співачка, "Королева ночі" Ольга Полякова порадувала українську аудиторію кадрами, які розмістила в соціальній мережі. Вона вирішила поекспериментувати і здалася в незвичайному для себе образі.

Відповідну фотографію Оля Полякова опублікувала на своїй сторінці в Instagram.

Українська співачка поділила знімок на дві частини: на першій вона здалася в своєму новому образі – чорне плаття в білий горошок і нова коротка зачіска, а на другій частині знімка Оля Полякова показала свою фотографію 10-річної давності, яку дізнається кожен фанат творчості артистки.

"Різниця 10 років! Змінилася?)",- прокоментувала свій пост українська співачка.

Багатомільйонні фанати, які пильно стежать за кожною публікацією свого кумира, залишили безліч відгуків на перетворення епатажної артистки.

"Не хочу вас образити, але мені здається, що ця зачіска додає вам років...", "Ніс обрізала👍", - залишають коментарі фоловери суперблондинки.

Коментарі на пост Олі Поляквой в Instagram
Коментарі на пост Олі Поляквой в Instagram

"Королева ночі" відома українській аудиторії своїми масштабними концертами, на яких збираються десятки тисяч людей.

Також варто відзначити те, що вона відома не тільки на території України, але в багатьох країнах світу. Наприклад, Оля нещодавно виступала на концерті в Дубаях, де їй склав компанію відомий артист Філіп Кіркоров.

Нагадаємо, що популярна артистка Оля Полякова розповіла українцям, як почувають себе представники шоу-бізнесу під час пандемії.

Як раніше повідомляв портал "Українці", відома співачка Оля Полякова показала аудиторії відео незвичайного характеру.

Також портал "Українці" писав, що епатажна співачка Оля Полякова здивувала своїх фанатів фотознімком, який опублікувала в соціальній мережі.