Популярний артист, продюсер, шоумен, репер, фронтмен групи "Mozgi" Олексій Потапенко (він же Потап) розмістив знімок в соціальній мережі. Він порадував аудиторію кадром із закулісся гумористичного шоу "Ліга Сміху".

Відповідну фотографію Олексій Потапенко опублікував на своїй сторінці в Instagram.

Український продюсер відомий своєю різнобічністю, він бере участь у багатьох проектах українського телебачення. В черговий раз він показався на сцені гумористичного проекту України "Ліга сміху", але не в ролі одного з членів журі, а в ролі головного ведучого.

На фотографії Потап здався в красивому і епатажному яскравому костюмі синього кольору. Він тримає в руках текст для ведучого, а поруч біля нього стоять судді, які позують перед камерою об'єктива для спільного ефектного знімка.

"Дивіться @ligasmeha", - прокоментував свій пост український репер.

Багатомільйонні фанати Олексія зраділи такій новині і залишили безліч відгуків під публікацією.

"Льоша, я дуже раділа, коли побачила тебе ведучим!❤️ Прикольно, що ти повернувся на Лігу! Хочеш знову бути в журі?", "Вже дивимося! Чудовий ведучий!", "Дивимося!🔥 🔥 🔥 🔥 ", "Чекаємо! 🔥 🔥 🔥 ",- прокоментували фоловери пост Олексія Потапенка.

Коментарі на пост Потапа в Instagram
Коментарі на пост Потапа в Instagram

Коментарі на пост Потапа в Instagram
Коментарі на пост Потапа в Instagram

Нагадаємо, що відомий артист Олексій Потапенко показав кадри зі своєї ранкової пробіжки в соціальній мережі.

Як раніше повідомляв портал "Українці", популярний шоумен Олексій Потапенко порадував аудиторію кумедним відеороликом.

Також портал "Українці" писав, що відомий український репер Олексій Потапенко викликав критику на свою адресу через можливий спільний трек зі Світланою Бузовою.