Відомий український репер і продюсер, актор і ведучий Олексій Потапенко (Потап) зачарував шанувальників фотографією зі своїм домашнім улюбленцем. На фото, яке з'явилося в профілі Потапа, видно, що він вийшов на пробіжку з маленькою білою собачкою на прізвисько Мімі.

Відповідну фотографію Потап опублікував на своїй сторінці в Instagram.

Вже досить тривалий час Олексій Потапенко зі своєю дружиною Настею Каменських активно займається спортом. Сам же Потап частенько це демонструє в своєму профілі в соціальній мережі. Він виходить на ранкову пробіжку, по всій видимості, кожен день, що допомогло йому підтягнути своє тіло.

Цього разу Потап в черговий раз показав знімок із заняття спортом, зокрема, з пробіжки. На фотографії репер з'явився з маленьким улюбленцем на прізвисько Мімі, з яким Потап бігає разом. Сам артист одягнений в чорний спортивний костюм і червону жилетку, а також сіру шапку.

"Спорт на пару!",- підписав свою публікацію український репер і продюсе6р Олексій Потапенко.

Шанувальники, які ретельно стежать за особистим і професійним життям Потапа, відреагували на це фото, зробивши багато компліментів Мімі.

"Милий цуцик💕💕💕💕💕💕💕💕💕💕💕💕💕💕💕💕💕", "Міміііі😍 😍 😍 🤗 🤗 🤗 я скучила🙈", "Ой, ну занадто красиві😍 🔥", "які милі собачки😍", "🎉 🎉 вдалих вам пробіжок і спортивних успіхів!!!🙌 🔥 🙌",- пишуть шанувальники Потапа під знімком.

Коментарі зі сторінки Потапа в Instagram
Коментарі зі сторінки Потапа в Instagram

Коментарі зі сторінки Потапа в Instagram
Коментарі зі сторінки Потапа в Instagram

Нагадаємо, що співачка Настя Каменських показала шанувальникам, як вони з Потапом вміють розважатися вдома.

Як раніше повідомляв портал "Українці", репер Олексій Потапенко порадував публіку веселим танцем під нову пісню з Олею Бузовою.

Також портал "Українці" писав, що продюсер Потап записав відеозвернення до хейтерів, які розкритикували його за кліп Наді Дорофєєвої.