Популярна співачка, учасниця "Євробачення" Алсу жартома звинуватила американську співачку Біллі Айліш в крадіжці ідеї її кліпу. Артистка побачила схожий сюжет кліпі Айліш на пісню Therefore I Am.

Читайте нас у Google News!

В опублікованому два тижні тому кліпі Therefore I Am Біллі Айліш гуляє по супермаркету і виконує свій хіт. Дівчина пробує ласощі, хуліганить, знімаючи все на камеру. За півмісяця ролик встигли подивитися 62 млн осіб.

Алсу
Алсу

Однією з глядачок виявилася Алсу, яка помітила, що сюжет кліпу нагадує її кліп, в якому вона знялася 21 рік тому. Тоді співачці було всього 16 років, вона почала займатися своєю кар'єрою і швидко набула популярності.

Тоді на екрани вийшов кліп на пісню "іноді", де Алсу під наглядом охоронців хуліганить в супермаркеті. Дівчина скидає продукти, краде одяг, поки чоловіки стежать за нею через камери відеоспостереження. В кінці кліпу Алсу їде з одним з них.

На думку Алсу, Біллі Айліш просто злизала ідею її кліпу, вона опублікувала у себе на сторінці в Instagram кліп американки і підставила музику «іноді».

"Біллі, не дякуй мені за ідею", — пожартувала Алсу.

Підписники Алсу оцінили її гумор. Під постом артистки залишено понад 500 коментарів, ролик подивилися близько 227 тисяч разів.

"Відмінний косплей", "Ваше було прикольніше, напевно, тому як перше", "Ремейк", "Алсу, у Вас все органічніше було", "Це ж плагіат", "Шкода вона на вас не підписана", – пишуть коментатори Алсу.

До речі, підписники Алсу вже на YouTube переглядають її кліп і уточнюють один у одного: "Хто після плагіату Біллі?".