Популярна українська співачка і учасниця групи "НеАнгели" Слава Камінська захопила свою аудиторію відвертим знімком, оригінально підписавши його. Відома артистка одягла білу сорочку на голе тіло і засвітила свої оголені ноги.

Відповідну фотографію Слава Камінська опублікувала на своїй сторінці в Instagram.

Не секрет, що артистка є однією з найкрасивіших і найсексуальніших співачок на українській сцені. Також вона є активним користувачем соціальної мережі, де останнім часом радує чоловічу аудиторію відвертими знімками.

Цей раз не став винятком, оскільки Слава Камінська опублікувала черговий знімок, на якому постала у відвертому вбранні. Вона присіла на ліжко, залишившись в одній білій сорочці на голе тіло і виставивши оголені ноги.

"Дівчатка, всі вже привітали колишніх з першим днем зими?❄️Сніг іде! (с)", - з сарказмом підписала свою чорно-білу фотографію Слава Камінська.

Шанувальники української співачки точно не пройшли повз її фотографії, тому під нею за лічені години з'явилося безліч коментарів.

"Яка красуня моя😍 😘❤️", "слава я тебе обожнюю ти величезна розумничка, ти еталон краси і жіночності, на тебе шалено приємно дивитися, ти ну дуже красива....", "Ляхи це завжди добре і прекрасно!!!", "Така витончена і душевна на фото❤️", - пишуть під фотографією шанувальники співачки.

Коментарі зі сторінки Слави Камінської в Instagram
Коментарі зі сторінки Слави Камінської в Instagram

Коментарі зі сторінки Слави Камінської в Instagram
Коментарі зі сторінки Слави Камінської в Instagram

Нагадаємо, що популярна українська артистка Слава Камінська заманила чоловіків відвертою фотографією.

Як раніше повідомляв портал "Українці", українська співачка Слава Камінська випадково засвітила голі груди без бюстгальтера.

Також портал "Українці" писав, що Слава Камінська сумно залізла у ванну і зробила відверту фотографію.