Відомий український теле- і радіоведучий Микита Добринін показав, як він зі своєю дружиною Дашею Квітковою проводять час на самоізоляції через зараження коронавірусом. Микита показав відео, на якому Даша наносить йому маску на обличчя, перетворивши ванну на справжній спа-салон.

Відповідне відео Микита Добринін опублікував у розділі Stories на своїй сторінці в Instagram.

Не так давно колишній холостяк зізнався шанувальникам в тому, що він разом з дружиною Дашею Квітковою захворіли коронавірусом і вирушили на самоізоляцію. Але вони не засмучуються, а з радістю показують, як вони проводять час на карантині.

Нещодавно Микита Добринін показував, як чудово готує його дружина, знявши відео на кухні. Тепер же він показав, що Даша зробила з ванної справжній спа-салон, відчувши себе косметологом. Вона нанесла на його обличчя масочку білого кольору.

Скріншот зі сторінки Микити Добриніна в Instagram
Скріншот зі сторінки Микити Добриніна в Instagram

"Мені здається ще один тиждень карантину і я стану найкрасивішим чоловіком у світі. Даша, що це? Мені здається, це доктор Сметана", - смішно прокоментував відео Микита Добринін, тримаючи в руці маску.

Скріншот зі сторінки Микити Добриніна в Instagram
Скріншот зі сторінки Микити Добриніна в Instagram

Крім Микити, на відео ще з'явилася сама Даша Квіткова, яка теж нанесла на своє обличчя маску, щоб зробити своє і чоловіка обличчя ніжним і красивим.

Нагадаємо, що популярний ведучий Микита Добринін показав миле фото з Дашею Квітковою і похвалився досягненнями.

Як раніше повідомляв портал "Українці", Микита Добринін засмутив фанатів новиною про те, що він разом з Дашею Квітковою захворів коронавірусом.

Також портал "Українці" писав, що ведучий Микита Добринін показав, як смачно готує його дружина Даша Квіткова.