Популярний український співак, автор пісень, танцюрист і композитор Дмитро Монатік показав стильні фотографії зі своїми колегами по пісні "ритмоLOVE". На знімках видно співачку Nino і бек-вокалістку Монатіка Lida Lee, які разом виступили в суперфіналі шоу "Танці з зірками".

Відповідні фотографії Дмитро Монатік опублікував на своїй сторінці в Instagram.

Днями на телеканалі "1 + 1" відбувся суперфінал найпопулярнішого танцювального шоу "Танці з зірками", переможцем якого стала Санта Дімопулос і Макс Леонов. Фінал виявився досить яскравим, адже на ньому виступила велика кількість українських зірок.

Серед них був співак і танцюрист Дмитро Монатік, його підопічна з шоу "Голос країни" Nino, а також його бек-вокалістка Lida Lee. Вони виконали спільний трек "ритмоLOVE", який вже отримав величезну популярність і любов серед фанатів співака.

Монатік порадував фанатів не тільки яскравим виступом на сцені шоу, але і стильними фотографіями в соціальній мережі. На фото він постав разом з дівчатами, а також з підтанцьовкою.

"#ритмоLOVE on the dance floor @tanci1plus1 🔥 🔥 🔥@nino.basilaya.official @lidalee_official, наші ноги пускають дим...",- підписав знімки український співак.

Шанувальники артиста, зрозуміло, не перестають стежити за творчістю одного з найяскравіших співаків, тому і ця публікація не залишилася без уваги.

"Спочатку по одному виходили і рвали паркет, а тепер разом в один ритм об'єдналися і зазвучали☺️","найкрасивіші 😍😍😍〽️〽️〽️", "найкращі ритмолови 🔥🔥🔥🔥🔥🔥💛💛💛", - захоплено коментують фанати Монатіка.

Коментарі зі сторінки Монатіка в Instagram
Коментарі зі сторінки Монатіка в Instagram

Нагадаємо, що співак Монатік зі своєю дружиною зворушливо привітали старшого сина з днем народження.

Як раніше повідомляв портал "Українці", дружина Монатіка Ірина показала шанувальникам вельми відверту фотографію.

Також портал "Українці" писав, що репер Потап насмішив шанувальників незвичайним знімком з Дмитром Монатіком.