Популярна українська співачка, рок-діва і фронтвумен гурту "The Hardkiss" Юлія Саніна зачарувала шанувальників новим знімком зі своїм чоловіком, який виступає в групі разом з нею. Вони робили фотографію посеред поля, пригнавши туди автомобіль, на якому сидів її чоловік, а сама Саніна стояла.

Відповідну фотографію Юлія Саніна опублікувала на своїй сторінці в Instagram.

Всім відомо, що Юлія Саніна знайшла величезну популярність завдяки виступу в рок-групі "The Hardkiss". Але нещодавно з'ясувалося, що у Саніної з'явився ще один талант – вона вміє красиво танцювати. Тепер можна стверджувати, що Саніна не тільки круто співає, але і красиво танцює.

Крім того, вона любить активно проводити час в соціальній мережі, де радує шанувальників різними публікаціями. Одним з останніх постів виявилася спільна фотографія з її чоловіком Валом посеред поля.

На знімку чоловік Саніної сидить на даху автомобіля, а сама артистка поруч стоїть, розправивши руки і піднявши голову. При цьому, вона одягнена в красивий костюм коричневого кольору, а чоловік – в чорному костюмі.

"Відлетіти...🌊 або 🏔?"- запитує у шанувальників Юлія Саніна.

Вони негайно стали відповідати на її питання, залишивши під фотографією свої коментарі.

"А можна два в одному? Кращий варіант)))", "гори і море було б вдале поєднання! Красиво і корисно для здоров'я😁 😍", - кажуть шанувальники в коментарях під публікацією Саніної.

Коментарі зі сторінки Юлії Саніної в Instagram
Коментарі зі сторінки Юлії Саніної в Instagram

Нагадаємо, що співачка Юлія Саніна зробила відверте зізнання після закінчення шоу "Танці з зірками".

Як раніше повідомляв портал "Українці", популярна співачка Юлія Саніна розповіла, що зробить з кубком, який їй подарувала переможниця "Танців з зірками" Санта Дімопулос.

Також портал "Українці" писав, що співачка Юлія Саніна знялася у відео Маші Єфросиніної проти домашнього насильства.